FORGOT YOUR DETAILS?

Referanslar

İzban

İzban

İzmir Banliyö hattı başlamadan önce istasyonların yapım aşamasında 11 adet istasyonda yer alan asansör ve yürüyen merdivenlerin komple montaj işi. 2015 Temmuz ayı itibari ile 30 istasyondaki toplam 203 ünitenin arıza bakım ve onarım anlaşmasını 2 yıllık imzalamış bulunmaktayız. Banliyö hattında bulunan Bayraklı istasyonunda 3, Şemikler istasyonunda 2, Mavişehir istasyonunda 5, Atasanayi istasyonunda 1 ve Menemen istasyonunda 2 adet olmak üzere toplam 13 adet yürüyen merdivenin yardımcı mekanik durdurmalı fren sistemi montaj ve kurulum işini firmamız yapmıştır.
Metro

Metro

2013 - 2014 Seneleri arasında Evka 3 ile Üçyol istasyonlarıda dahil olmak üzeere mevcut bulunan istasyonlardaki asansör ve yürüyen merdivenlerin arıza bakım ve onarım işlerinin 1 sene boyunca yapım işi. 2014 yılı içerisinde yapımı yeni tamamlanan Poligon Göztepe ve F. Altay istasyonlarında bulunan beş adet asansör malzemeli montaj işi. 2015 yılında Halkapınar aktarma köprüsünde bulunan 4 adet asansörün 1 yıl süre ile arıza bakım onarım işleri. Bornava - Üçyol istasyonları arasında bulunan 53 adet yürüyen merdivenin yardımcı mekanik durdurmalı fren sistemi
İ.B.B

İ.B.B

Çiğli bulunan 5 adet üst geçitde ki 20 adet yürüyen merdiven ve 10 adet asansörün kurulum ve montaj işi. 2011-2012 Yılları arasında 8 adet istasyonda bulunan yürüyen merdiven ve asansörlerin revizyon edilip devreye alınması işi.
TOKİ

TOKİ

Denizli ili Karşıyaka semtinde bulunan TOKİ konutlarında toplam 20 adet binanın bulunduğu 40 adet 10 duraklı asansörlerin kurulum ve montaj işi. Bursa ili Kestel semtinde bulunan TOKİ konutlarındaki 20 adet bina ve 1 adet iş merkezinde yer alan 40 adet 16 duraklı ve 1 adet 2 duraklı hidrolik asansör kurulum işi.
TCDD

TCDD

Ankara - İstanbul arasında yapımı 2014 yılında bitip hizmete alınan TCDD'nin yüksek hızlı tren hattı projesinde yer alan isyasyonlardan Eskişehir istasyonu projesinde yer alan toplam beş (5) adet asansörün malzemeli montaj kurulum hizmeti ve devreye alma hizmeti ve arıza bakım yedek parça hizmeti işi.
Novada

Novada

Aydın Söke de forum AVM tarzında yapılan yapıda çeşitli mağazalarda yer alan yürüyen merdivenlerin montaj kurulum ve devreye alınması hizmetleri yapımı işi.
Oyak

Oyak

Oyak 700 konut yamaçevler sitesinde mevcut bulunan Alfa marka 56 adet asansörün arıza, bakım, onarım ve yedek parça işlerini yapmaktayız.
Smyrna AVM

Smyrna AVM

Smyrna AVM de yer alan 6 adet yürüyen merdiven ve 2 adet asansörün satış kurulum arıza ve bakım işlerini firmamız yapmaktadır.
Adalet Bakanlığı

Adalet Bakanlığı

İstanbul anadolu adalet sarayında bulunan 147 adet schindler marka yürüyen merdiven ve asansörlerin malzeme tedariki ve bakım islerini firmamız yapmaktadır.
ÜST