FORGOT YOUR DETAILS?

Bakım

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Asansör Bakımı – Savaş Asansör

Bir asansör ne kadar iyi olursa olsun, iyi asansör bakımı yapılmadığı sürece güvenli, verimli ve sürekli bir işleyişe sahip olamaz. Asansörlerin periyodik bakıma tabi tutulması, kanuni bir zorunluluk olmasının yanı sıra, asansörün sürekli güvenli bir şekilde çalışması sağlanmış olur.

Asansör Bakımı – 7/24 Hızlı Servis

Asansör bakımı yapılan bir asansörün,arıza yapma olasılığı çok düşüktür. Çünkü eskiyen malzemeler, periyodik asansör bakımında görülecek ve önlemi alınacaktır. Ayrıca asansör bakımı sayesinde makine, motor, kumanda panosu vb kompotentlerin düzenli kontrolü yapılacağından dolayı bu kompotentlerin kullanım ömürleri artar.Daha da önemlisi kullanımı, konforlu ve güvenli olur.

Asansör Bakımı – Güvenilir Hizmet

Savaş Asansör bakım servisi, sürekli hareket halinde bulunan asansör teknik servis ekipleri ile arızalara çok hızlı müdahale edebilmektedir. Arızasız, sorunsuz, güvenlikli asansör istemek hakkınızdır. Asansörün hızlı, kaliteli servis hizmetleri ile asansörlerinizin yeni ve yıllarca verimli çalışmasını temin etmek bizim işimizdir. Her marka asansörünüze itina ile gerekli tüm Bakım ve Onarım işlemi güvenli bir şekilde yapılmaktadır.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”1427″ img_size=”medium” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

ÜST