FORGOT YOUR DETAILS?

Hizmetler

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]Asansör servisi: asansör arızası hizmeti, asansör bakım hizmeti , asansör revizyonu gibi hizmetlerin genel adıdır. Savaş Asansör SERVİSİ bu hizmetlerin hepsine cevap verebilmektedir. Amacımız asansör periyodik bakımı ile asansördeki arıza olasılığını minimum seviyeye indirmek, olası arızalara olabilecek en kısa sürede müdahale etmek ve sorunlarla ilgili kesintisiz ve kesin çözümler sunabilmektir.

Asansörün sorunsuz emniyetli konforlu ve güvenli çalışabilmesi için muhakkak periyodik bakımının(servisinin) yaptırılması gerekir. Ancak periyodik bakımı yapılan bir asansör arıza yapmaz diye bir şey kesinlikle söyleyemez. Gerek asansör bileşenlerinden biri veya bir kaçının kullanım ömürünü doldurması, gerek kullanım hatası gerekse elektrikle ilgili sorunlar asansörün arıza yapmasına neden olabilir. Asansör arızasında çözüm ; asansör arızasına en kısa sürede müdahale ederek tamiri gerekiyorsa gerekli poarçaların tamiri veya değişimi gerekiyorsa değişimi gerekli parçaların yerine asansöre uygun yedek parça ve ekipmanlarla değiştirerek asansör işleyişini düzenli ve sorunsuz hale getirmektir.

Asansör bakımı  ve arıza servisi haricinde asansör için alınması gereken bir başka hizmet ise asansör revizyonudur. Asansör sürekli işleyişe sahip olan bir sistemler topluluğu olması ve asansör her çalıştığında her bir parçası kullanıma hazır ve sürekli bir işleyişe sahip olması gerektiği göz önünde bulundurulmalıdır. Asansör ekipmanlarından biri yada bir kaçı kullanım sıklığı ve kullanım şeklinden dolayı zaman içerisinde bazı aksaklıklarla çalışabilirler. Yada kullanılamaz hale gelebilirler. Bu aksaklıklarla çalışan veya görevini yerine getiremeyen ekipmanların zaman zaman parça parça veya gerektiğinde toplu bir şekilde değişimi gerekmektedir. Asansör sürekli bir işleyişe sahip olması ve insanlar tarafından kullanıldığı göz önünde bulundurulduğunda asansör kullanıcılarının can ve mal güvenliği sağlanması amacı ile asansör revizyonu gereken asansörlere revizyon yaptırılması zorunludur. Asansörlere gerekli revizyonları yaptırmayan yöneticilerin kendi üstlerine aldığı sorumlulukları da düşünmeleri gerekir. Firmamız tarafından ÜCRETSİZ sunulan ASANSÖR CHECK-UP HİZMETİ ile asansörünüzde değişimi gereken ekipmanları öğrenebilir ve yapılması gereken REVİZYON’lar ile ilgili bilgi ve fiyat alabilirsiniz.
Bu durumda Savaş Asansör servisi ‘yle irtibata geçmeniz halinde 7 gün 24 saat hizmetinizde olan asansör arıza servisi ekibimiz en geç  1 saat içinde arızaya müdahale edip en kısa sürede asansörünüzdeki sorunu çözecektir.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”1397″ img_size=”medium” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

ÜST